x

Wielertransfers 2024 - Wie rijdt waar (mannen)?

dinsdag 28 november 2023 • Stats

Wielervolgers en commentatoren hebben er elk jaar weer last van: wie rijdt voor welke ploeg en in welk truitje? In deze blog een overzicht van de transfers: alle nieuwe renners van de profploegen.

Belangrijkste transfers 2023>2024

BORA en Lidl-Trek zijn tot nu toe het beste uit de transfermarkt gekomen. Beide teams hebben veel nieuwe renners gepresenteerd en het team wint daarmee flink aan kwaliteit. Bij BORA springen Roglic en Welsford het meest in het oog. Voor Lid-Trek is de komst van klassementsman Geoghegan Hart en sprintttalent Milan een flinke verbetering.

INEOS Grenadiers en Soudal - Quick Step verliezen het meeste punten in 2024. INEOS moet het doen zonder steunpilaren Geoghegan Hart en Sivakov, terwijl Soudal- Quick Step sprintduo Morkov en Jakobsen ziet vertrekken evenals heuvel-talent Mauro Schmid.

De belangrijkste transfers in de World Tour:

De belangrijkste transfers in de Pro Tour:

Nieuwe renners by World Teams

Alpecin- Deceuninck

  • Axel Laurance
  • Timo Kielich
  • Stan Van Tricht
  • Juri Hollmann
  • Lars Boven
  • Henri Uhlig
  • Luca Vergallito

Arkéa - B&B Hotels

  • Florian Sénéchal
  • Clément Venturini
  • Vincenzo Albanese
  • Miles Scotson
  • Laurens Huys
  • Raúl Garciá Pierna
  • (Arnaud Démare)

Astana Qazaqstan Team

  • Michael Mørkøv
  • Davide Ballerini
  • Rüdiger Selig
  • Henok Mulubrhan
  • Lorenzo Fotunato
  • Max Kanter
  • Ide Schelling
  • Anthon Charmig
  • Anton Kuzmin
  • Daniil Marukhin
  • Harold Martín López
  • Michele Gazzoli
  • Santiago Umba
  • Nicolas Vinokurov

Bahrain-Victorious

  • Torstein Træen
  • Alberto Bruttomesso
  • Finlay Pickering

BORA - hansgrohe

  • Primož Roglič
  • Daniel Felipe Martínez
  • Matteo Sobrero
  • Sam Welsford
  • Roger Adrià
  • Filip Maciejuk
  • Alexander Hajek
  • Emil Herzog

Cofidis

  • Ben Hermans
  • Gorka Izagirre
  • Kenny Elissonde
  • Alexis Gougeard
  • Aimé De Gendt
  • Stanislaw Aniolkowski
  • Stefano Oldani
  • Ludovic Robeet
  • Milan Fretin
  • Nicolas Debeaumarché
  • Nolann Mahoudo
  • Oliver Knight

Decathlon AG2R La Mondiale Team

  • Sam Bennett
  • Dries De Bondt
  • Victor Lafay
  • Bruno Armirail
  • Sander De Pestel
  • Gianluca Pollefliet
  • Edvald Boasson Hagen

EF Education-EasyPost

  • Rui Costa
  • Michael Valgren
  • Harry Sweeny
  • Archie Ryan
  • Darren Rafferty
  • Jack Rootkin-Gray
  • Lukas Nerurkar
  • Jardi Christiaan van der Lee
  • Yuhi Todome
  • Markel Beloki

Groupama - FDJ

  • Marc Sarreau
  • Sven Erik Bystrøm
  • Rémy Rochas
  • Clément Russo
  • Cyril Barthe
  • Matthew Walls
  • Eddy Le Huitouze

INEOS Grenadiers

  • Tobias Foss
  • Óscar Rodríguez
  • Andrew August
  • Theodor Storm

Intermarché - Circus - Wanty

  • Kevin Colleoni
  • Francesco Busatto
  • Vito Braet
  • Roel van Sintmaartensdijk
  • Alexy Faure Prost
  • Gijs Van Hoecke

Lidl - Trek

  • Patrick Konrad
  • Fabio Felline
  • Tao Geoghegan Hart
  • Sam Oomen
  • Simone Consonni
  • Carlos Verona
  • Ryan Gibbons
  • Andrea Bagioli
  • Tim Declercq
  • Jonathan Milan

Movistar Team

  • Nairo Quintana
  • Davide Formolo
  • Rémi Cavagna
  • Pelayo Sánchez
  • Carlos Canal
  • Javier Romo
  • Jon Barrenetxea
  • Manlio Moro
  • Davide Cimolai
  • Lorenzo Milesi

Soudal - Quick Step

  • Mikel Landa
  • Gianni Moscon
  • Jordi Warlop
  • Luke Lamperti
  • William Junior Lecerf
  • Antoine Huby
  • Gil Genders
  • Paul Magnier
  • Warre Vangheluwe
  • Ayco Bastiaens
  • Pepijn Reinderink

Team dsm-firmenich PostNL

  • Warren Barguil
  • Fabio Jakobsen
  • Timo Roosen
  • Emīls Liepiņš
  • Bram Welten
  • Julius van den Berg
  • Gijs Leemreize
  • Frank van den Broek
  • Enzo Leijnse
  • Patricy Eddy

Team Jayco AlUla

  • Caleb Ewan
  • Max Walscheid
  • Mauro Schmid
  • Luke Plapp
  • Davide De Pretto
  • Anders Foldager

Team Visma | Lease a Bike

  • Matteo Jorgenson
  • Ben Tulett
  • Cian Uijtdebroeks
  • Per Strand Hagenes
  • Johannes Staune-Mittet
  • Bart Lemmen
  • Loe van Belle
  • Julien Vermote

UAE Team Emirates

  • Pavel Sivakov
  • Nils Politt
  • Filippo Baroncini
  • Igor Arrieta
  • António Morgado
  • Isaac Del Toro


Nieuwe renners by Pro Teams

Bingoal WB

  • Loïc Vliegen
  • Sasha Weemaes
  • Davide Persico
  • Giacomo Villa
  • Jelle Vermoote
  • Louka Matthys
  • Tom Portsmouth
  • Luca De Meester
  • Jens Reynders

Burgos-BH

  • Jambaljamts Sainbayar
  • Aaron Gate
  • Georgios Bouglas
  • George Jackson
  • Sergio Geovani Chumil
  • Simuhé Fernandez
  • David Delgado

Caja Rural - Seguros RGA

  • Sebatian Berwick
  • Guillermo Thomas Silva
  • Jaume Guardeño
  • Samuel Fernández
  • Julen Arriolo-Bengoa

Equipo Kern Pharma

  • Antonio Jesús Soto
  • Miguel Ángel Fernández
  • Unai Iribar
  • Marc Brustenga
  • Jorge Gutíerrez
  • Hugo Axnar
  • Unai Aznar
  • Diego Uriarte

Euskaltel - Euskadi

  • Jon Aberasturi
  • Victor de la  Parte
  • Xavier Cañellas
  • Iker Bonillo
  • Nicolas Alustiza
  • Unai Zubeldia
  • Iker Mintegui
  • James Fouché

Isreal - Premier Tech

  • Pascal Ackermann
  • George Bennett
  • Hugo Hofstetter
  • Jake Stewart
  • Michael Schwarzmann
  • Ethan Vernon
  • Riley Sheehan
  • Oded Kogut
  • Riley Pickrell
  • Nadav Raisberg

Lotto Dstny

  • Lionel Taminiaux
  • Jonas Gregaard
  • Logan Currie
  • Henri Vandenabeele
  • Jenno Berckmoes

Polti-Kometa

  • Jhonatan Restrepo
  • Matteo Fabbro
  • Paul Double
  • Manuel Peñalver
  • Davide De Cassan
  • Germán Darío Gómez
  • Francisco Muñoz

Q36.5 Pro Cycling Team

  • Giacomo Nizzolo
  • Jannik Steimle
  • Frederik Frison
  • Rory Townsend
  • James Whelan
  • Xabier Mikel Azparren
  • Alesandro Fancellu
  • David De la Cruz

TDT-Unibet Cycling Team

  • Adam Ťoupalík
  • Andreas Stokbro
  • Nicklas Amdi Pedersen
  • Cedrik Bakke Christophersen
  • Zeb Kyffin
  • Sebastian Nielsen
  • Owen Gelijn
  • Axel Huens
  • Charle Paige
  • Jelle Johannink
  • Adrien Maire
  • Baptiste Huvet

Corratec

  • Niccolò Bonifazio
  • Kristian Sbaragli
  • Jakub Mareczko
  • Mark Stewart
  • Alesandro Monaco
  • Kyrylo Tsarenko
  • Mark Padun
  • Valentin Darbellay
  • Antoine Debons

Team Flanders - Baloise

  • Yentl Vandevelde
  • Jasper Dejaegher
  • Victor Vercouillie
  • Dylan Vandenstorme
  • Siebe Deweirdt
  • Lars Craps

Team Novo Nordisk

  • Alessandro Perracchione
  • Doriand Percule
  • Antonio Polga
  • Nathan Smith

TotalEnergies

  • Jordan Jegat
  • Thomas Gachignard
  • Lucas Boniface
  • Baptiste Vadic

Tudor Pro Cycling Team

  • Matteo Trentin
  • Michael Storer
  • Alberto Dainese
  • Alexander Krieger
  • Marius Mayrhofer
  • Florian Stork
  • Marco Brenner

Uno-X Mobility

  • Magnus Cort
  • Andreas Leknessund
  • Markus Hoelgaard
  • Rasmus Bøgh Wallin
  • Jonas Iversby Hvideberg
  • Johannes Kulset
  • Sakarias Koller Løland
  • Carl-Frederink Bévort
  • Odd Christian Eiking

VF Group-Bardiani CSF-Faizanè

  • Vicente Rojas
  • Mattia Pinazzi
  • Federico Biagini
  • Filippo Turconi
Vergelijk renners